30 Kasım 2015 Pazartesi

Bobbi Brown Corrector

Upuzuuuun bir seneden sonra merhaba yeniden :) Bu süre zarfında hayatımda öyle değişiklikler öyle güzellikler oldu ki keşke burada olup sizinle paylaşabilseydim.. 2015 benim hayatımda en büyük zorlukları yaşadığım sene oldu ama aynı zamanda hedeflerimi hayallerimin bir çoğunu gerçekleştirebildiğim bir yıl oldu benden götürdüklerinden çok bana mükemmel getirileri oldu yurtdışı hayallerimi gerçekleştirdiğim gerçekten gezip bir çok kültür insan tanıdığım bir sene oldu kendime çok şey kattığım mesleğime bir adım daha yanaştığım hedeflerimi belirleyip önüme daha net baktığım 1 sene aradan sonra artık bu özlemi bitirmek gerekiyordu değil mi? O zaman hemen başlıyorum. Bugun sizlere dillere destan bir üründen bahsedeceğim Bobbi Brown Corrector:

Göz altı morluğundan şikayet eden herkesin mutlaka yolunun bi noktada kesişeceği bir ürün sanıyorum ki kendisi. Çünkü gerçekten denemeyen övmeyen sevmeyen kalmadı desek yeridir. Ürünün bendeki rengi açık tonlarından biri olan Light Bisque


Ürünün ufacık bir ambalajı var fakat azıcık bir miktarın 2 göz altına da yettiğini düşünecek olursak oldukça uzun gidiyor. Uygularken denemediğim fırça sünger aplikatör kalmadı ancak en güzel uygulama yöntemi parmakla. Çünkü oldukça kuru bir yapısı var ve parmaklarla ısıtıp uygulamadığınız sürece kalıp gibi kalıyor.Gelelim ben ürünü nasıl kullanıyorum:
Göz altımı iyice nemlendirdikten sonra parmaklarımda ürünü ısıtarak pıt pıt hareketlerle göz altıma uyguluyorum ve üzerine aydınlatıcı/kapatıcımı uyguluyor ince yapılı bir pudra ile göz altımı sabitliyorum. Sonuç aydınlık görünen göz altları. Kişisel yorumlarıma gelecek olursak: Göz altı morluğumdan fazla şikayetçi bir insan değilim yani ürün benim için olmazsa olmaz değil ama göz altı morluklarıyla problem yaşayanlara ilaç gibi geleceğini düşünüyorum çünkü fazlaca kapatıcı. Bence ürünün tek eksi yanı yapısı. Yapısı fazlaca kuru ve ürünü uygularken bile donup kalabiliyor bu da işinizi zorlaştırıyor. Bir eksi yönü de gün sonuna doğru göz altınız çizgiliyse çizgilere dolup çok çirkin bir görüntü oluşturuyor. Resimde uygulamadan önce ve uyguladıktan sonra göz altlarımda ki farkı görebilirsiniz.


Alalı uzun bir süre olduğu için fiyatını tam hatırlamasam da 80 TL civarı bir fiyatı var diye tahmin ediyorum. Kısacası eğer göz altınız çok problemli ise deneyebileceğiniz bir ürün ancak eğer fazla probleminiz yoksa bu tarz ağır ürünlerle cildinizi maskelememeniz (özel günler hariç) benden size tavsiye :) Eğer ürünü denediyseniz bana yorum olarak bırakırsanız sevinirim :) Renkli Günler :):):)

İNSTAGRAM:BUGUNNESURSEM
TWİTTER:BUGUNNESURSEM
SNAPCHAT:MTASKIN11

1 yorum: